حواشي برد استقلال برابر تراکتور | از استوري داريوش تا سلفي در رختکن و پيام وريا

حواشي برد استقلال برابر تراکتور | از استوري داريوش تا سلفي در رختکن و پيام وريا

برد تيم استقلال در برابر تيم تراکتورسازي باعث شده است تا اتفاق هاي خوبي براي اين تيم پر حاشيه رقم بخورد

حواشي شيرين برد استقلال برابر تراکتور بر خلاف باخت تيم پرسپوليس تهران رقم خورده است استقلال که توانست با نتيجه 4 بر 2 از سد تراکتور در خانه خود عبور کند داريوش شجاعيان بازيکن مصدوم اين تيم با گذاشتن يک استوري برد پر گل تيمش را تبريک گفته است و سلفي بسيار شاد بازيکنان در رختکن نشان مي دهد حال و روز بازيکنان اين تيم بسيار مساعد و مناسب پيشرفت هاي بيشتر است . جزئيات بيشتر درباره اين خبر را در پرشين وي بخوانيد

استوري داريوش شجاعيان به خاطر برد استقلال برابر تراکتور

بازيکن مصدوم استقلالي‌ها پيام تبريکي را پس از پيروزي تيمش مقابل تراکتور منتشر کرد.

داريوش شجاعيان که رباط صليبي پاره کرده است پس از پيروزي استقلال مقابل تراکتور که با نتيجه 4 بر 2 همراه بود پيامي را منتشر کرد.

برد استقلال برابر تراکتور

استوري داريوش شجاعيان

بازيکنان تيم فوتبال استقلال پس از برتري 4-2 مقابل تراکتور در رختکن خود اين پيروزي ارزشمند را جشن گرفتند و يک سلفي يادگاري هم گرفتند.

برد استقلال برابر تراکتور

سلفي بازيکنان استقلال

پيام وريا غفوري بعد از برد استقلال برابر تراکتور

وريا غفوري کاپيتان تيم فوتبال استقلال پس از برتري 4-2 تيمش مقابل تراکتور در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: خوشحالي من از اين است که تيم ما به روند خوب خود رسيده است و زحمت هاي ما نتيجه داده است. استقلال تيم با هويتي است و هنوز اتفاقي نيفتاده است. تا فردا حق خوشحالي داريم و بعد از آن بايد به فکر بازي با صنعت نفت باشيم.

او در مورد جو استاديوم گفت: جو استاديوم خوب بود و من ديدم تماشاگران ما بدون هيچ مشکلي آمدند و تيم شان را تشويق کردند. من از تبريز خاطرات خوبي دارم و واقعا هيچ حاشيه اي اين بازي نداشت.

کاپيتان استقلال در مورد مشکلات مالي اين تيم گفت: مديران دارند تلاش مي کنند و اميدوارم همانطور که ما در زمين سنگ تمام بگذارند آنها هم همين کار را بکنند.

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : استقلال ,تراکتور ,برابر ,داريوش ,سلفي ,استوري ,استقلال برابر ,مقابل تراکتور ,داريوش شجاعيان ,استوري داريوش ,فوتبال استقلال ,تيمش مقابل تراکتور ,استقلال برابر تراکتور
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

modern21technology گرافیک متین فروشگاه اینترنتی بوتیک می مارکت کد ۱۳۸۳۱۳ کسب و کار هاي اينترنتي در ايران خرید اکانت وی پی ان انواع جک Stephanie مسابقات بین المللی فیزیک دانان جوان (IYPT) فروش گازهاي سردخانه،سرمايشي،خنک کننده رزق گستر برکت